LONDON Ana ostala na šestom mjestu, Jankovićeva napredovala Ana Ivanović, najbolja srpska teniserka, zadržala je šesto mjesto na WTA listi sa 4.425 bodova, dok je Jelena Janković napredovala za dvije pozicijije i sada je 21. sa 2.030 poena.
LONDON Ðoković uvećao prednost, Marej pao na peto mjesto Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković uvećao je prednost na objavljenoj ATP listi u odnosu na drugoplasiranog Švajcarca Rodžera Federera.
Novak Đoković: Varali s kartama, neko mora da odgovara! Najbolji teniser svijeta odmah po povratku u Srbiju osuo je paljbu po organizatorima meča sa Hrvatskom u Kraljevu, optuživši ih za teške malverzacije!
Hiršeru veleslalom u Garmiš Partenkirhenu Austrijski skijaš Marsel Hiršer pobjednik je veleslaloma, koji je u okviru Svjetskog kupa vožen u Garmiš Partenkirhenu.
ATP Akapulko: Trijumf Dodiga u parovima Hrvatski teniser Ivan Dodig i Brazilac Marcelo Melo osvojili su ATP turnir parova u Akapulku pobijedivši u finalu Poljaka Mariusa Firstenberga i Meksikanca Santiaga Gonzaleza s 7-6 (2), 5-7, 10-3.
FIFA oprezna s upotrebom snimaka u donošenju sudijskih odluka Fudbalskim sudijama još neko vrijeme neće biti omogućeno da mijenjaju svoje odluke nakon pregledavanja videosnimka utakmice koju sude
Novak bez titule u Dubaiju Novak Đoković poražen je od Rodžera Federera sa 6:3, 7:5 u finalu turnira u Dubaiju, na kom je baš Švajcarac rekorder po broju osvojenih titula.
ATINA Olimpijakos očekivano, Alba namučila Barselonu Košarkaši Olimpijakosa savladali su večeras kod kuće ekipu Unikahe sa 77:72, dok je Barselona tek u produžetku slavila protiv Albe (92:82), u utakmicama 8. kola Top 16 faze Evrolige.
MADRID Espanjol ostavio Kordobu na dnu tabele Fudbaleri Espanjola savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Kordobe sa 1:0 u prvoj utakmici 25. kola prvenstva Španije.
Dubai: Berdihu set, Novaku finale Najbolji teniser svijeta Novak Đoković plasirao se u finale turnira serije 500 u Dubaiju pošto je poslije velike brobe savladao Tomaša Berdiha.