Čelsi bolji od Junajteda, Azar vodi do titule Fudbaleri Čelsija pobedili su u Londonu Mančester Junajted minimalnim rezultatom u derbiju 32. kola engleske Premijer lige.
PSV osvojio holandski šampionat tri kola prije kraja sezone Holandski fudbalski klub PSV Eindhoven pobjedio je Heerenveen rezultatom 4:1 i osvojio holandski šampionat tri kola prije kraja sezone
Đoković i Berdih u finalu Monte Karla Najbolji teniser svijeta Novak Đoković savladao je Španca Rafaela Nadala rezultatom 6:3,6:3 i plasirao se u finale ATP Masters turnira u Monte Karlu.
28. Beogradski maraton: U ženskoj konkurenciji pobijedila Etiopljanka Abebu Adunja Maratonska trka od 42.195 metara, trčana u okviru 28. Beogradskog maratona, završena je i u ženskoj konkurenciji, a u njoj je slavila takmičarka iz Etiopije Abebu Adunja, koja je ovu trasu pretrčala…
Počeo 28. Beogradski maraton Tradicionalni 28. Beogradski maraton počeo je tačno u 10.00 časova ispred Crkve svetog Marka, uz učešće oko 25.000 takmičara, a samo pet minuta kasnije i Trka zadovoljstva.
Karavan s 200 takmičara Deveta biciklistička trka "Beograd - Banjaluka" startuje danas, a nastupiće 200 takmičara iz 30 zemalja.
Nizama Šemić, jedina karatistkinja sa hidžabom u Karate reprezentaciji BiH: Karate nije samo muški sport - Prisjećajući se svojih početaka u svijetu sporta, Nizama ističe kako od pete godine trenira karate, borilačku vještinu koja koristi sve dijelove ljudskog tijela u svrhu samoodbrane.
Đoković sa Nadalom za finale Najbolji teniser svijeta Novak Đoković sastaje se danas, od 15 časova i 30 minuta, sa Špancem Rafaelom Nadalom u polufinalu ATP Masters turnira u Monte Karlu.
Podrška kompanije Mtel biciklistima Biciklistički klub BSK u saradnji sa biciklističkim klubom Partizan iz Beograda 18. i 19. aprila organizuje Devetu međunarodnu biciklističku trku "Beograd – Banjaluka".
Remi Ajntrahta i Menhengladbah Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta i Borusije iz Menhengladbaha remizirali su sinoć 0:0 u premijernom meču 29. kola Bundeslige.