Poljaci novi šampioni svijeta! Odbojkaška reprezentacija Poljske novi je šampion svijeta, pošto je u finalu planetarnog šampionata u svojoj zemlji pobjedila Brazil.
Ana osvojila Tokio Srpska teniserka Ana Ivanović osvojila je četvrtu titulu ove sezone, a 15. u karijeri, pošto je trijumfovala u Tokiju.
Pohvale iz ATP-a za TK Mladost Pohvale Džoan Lenghorn, čelendžer direktora u Asocijaciji teniskih profesionalaca, i ove godine su stigle na adresu Teniskog kluba Mladost za dobro organizovan ATP čelendžer "Banjaluka 2014".
Zrinjski poražen u Banjaluci Golom Aleksandra Subića u 46. minutu, fudbaleri Borca savladali su aktuelnog šampiona Zrinjski iz Mostara 1:0 u posljednjem meču osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
"Manijaci" pokvarili derbi Huliganski ispadi ponovo su bili u prvom planu bh. fudbala. Ovoga puta u 8. kolu BH Telecom Premijer lige režirali su ih navijači Željezničara izazvavši prekid na "Tušnju" u 75. minutu utakmice…
Sarajevo polumaraton Oko 1.300 učesnika trči ulicama Sarajeva za jačanje ekološke svijesti svih Oko 1.300 učesnika, dosad rekordan broj, učestvuje u današnjem 8. Sarajevo polumaratonu, najmasovnijoj sportskoj manifestaciji međunarodnog karaktera u BiH, javlja Anadolu Agency.
Bundesliga Ibišević nije igrao protiv Hoffenheima zbog bolesti Bh. reprezentativca Vedada Ibiševića u jučerašnjoj utakmici 4. kola njemačke Bundeslige između Stuttgarta i Hoffenheima nije bilo u napadu Švaba zbog bolesti.
Banjalučanin Ognjen Vranješ u ponedjeljak potpisuje za Pribram Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ u ponedjeljak bi trebao potpisati ugovor sa češkim prvoligašem Pribramom.
Košarkašima Igokee treće mjesto na Spars kupu Košarkaši Igokee osvojili su treće mjesto na Spars kupu 2014. u Sarajevu.
Pobjede Širokog Brijega i Željezničara u gostima Fudbaleri Širokog Brijega i Željezničara ostvarili su pobjede u gostima u okviru osmog kola Premijer lige BiH