SJAJNA IZVEDBA NAŠEG REPREZENTATIVCA

Edin Džeko u deset minuta postigao dva gola i odveo City u pobjedu!

Objavljeno: 21.10.2012. - 15:11
City je gubio do 80. minute susreta, a Edin Džeko je postigao izjednačujući pogodak samo dvije minuta nakon ulaska u igru, dok je drugi pogodak postigao u sudijskoj nadoknadi!
Autor: Buka/agencije
Veličina slova: a a a

Manchester City slavio je na gostovanju kod West Bromwich Albiona rezultatim 2:1 zahvaljujući golovima bh. reprezentativca Edina Džeke.

Napadač reprezentacije BiH i engleskog prvaka Manchester Cityja Edin Džeko postigao je dva gola u današnjoj pobjedi Cityja (2:1) na gostovanju kod West Bromwicha i donio svom timu tri vrijedna boda.

City je skoro cijeli susret igrao s igračem manje, nakon što je Milner u 23. minutu isključen.

Džeko je ušao u igru u 78. minutu pri vodstvu domaćeg tima od 1:0, a samo dva minuta kasnije glavom postigao izjednačujući gol. U 93. minutu bh. ofanzvac je postigao svoj drugi pogodak na asistenciju Aguera.