Ђоковић у тоталном делиријуму након велике побједе Србије! Погледајте како је пробудио "пола" Торина

Велику побједу Србије над Португалом пратио је и први тенисер свијета који није скривао срећу

BUKA portal / 15. новембар 2021

Србија је у фото финишу квалификација осигурала карту за Свјетско првенство у Катару. Србија је у задњем колу на гостовању у Португалу примила гол већ у другој минути и чинило се како је Ренато Санцхес тако најавио одлазак Португалаца на Мундијал, а Срба у додатне квалификације.

Ипак, Срби се нису предавали и успјели су преокренути резултат у лудој утакмици у Лисабону. Најприје је Душан Тадић забио за 1:1 у 33. минути, а онда у 90. поентирао и Александар Митровић за великих 1:2 и карту за Катар.

Очекивано, у Србији је настала права лудница. Одлазак на СП се прославио као освајање истог, а велики успјех српских фудбалера пратио је и тенисач Новак Ђоковић. Иако га у Торину чека важан меч против Норвежанина Рууда, први тенисач свијета је пратио фудбалску репрезентацију у великој утакмици с Португалом.

Ђоковић је након Митровићевог гола за побједу једноставно полудио од среће, а српски медији пишу како је и "пробудио пола Торина". Како је изгледало лудо славље српског тенисера погледајте ОВДЈЕ.